Eskişehir Nakliyat Firmaları

Eskişehir’de Evden Eve Nakliyat yapan firmaların sayısı internet üzerinde arama motorlarından bulduğunuz kadar fazla değildir. Evden Eve Nakliye yapacak firmaların Ulaştırma Bakanlığından onaylı K3 yetki belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Ulaştırma Bakanlığının K3 yetki belgesine sahip olmayan nakliyecilere eşya taşıtmanız durumunda karşılaşacağınız sorunlardan dolayı şikayet edeceğiniz merciler karşısında sizde suçlu durumda olursunuz. Ayrıca kontrol ekiplerinin yaptığı denetlemeler sonucunda K3 yetki belgesi olmayan ve ceza alan,  aracı bağlanan nakliyeciler yüzünden eşyalarınızda araç ile birlikte  bağlanmış olur. Dolayısıyla mağdur olursunuz.

İnternette arama motorlarından bulduğunuz Evden Eve Nakliyatçıların web sitelerinde dikkat etmeniz gereken hususlardan birincisi, nakliyecinin bir iletişim bürosu veya irtibat ofisi olup olmadığıdır.  İrtibat ofisi olmayan nakliyeci bu işi küçük bir arabayla kaçak olarak yapmaktadır. Bu şekilde kaçak olarak nakliye yapanların şehiriçi iletişim numaralarıda web sitelerinde bulunmamaktadır. Bazılarıda ev telefonlarını iş telefonu olarak vermektedirler.

İrtibat ofisi olmayan ve yetki belgesi bulunmayan bir nakliyeci ile Evden Eve Nakliyat yaptırmanın ne gibi sakıncası olabilir? İlk olarak gelen nakliyecinin taşıma için getirdiği işçiler konusunda uzman olmayan toplama kişilerden oluşur. Bu da işinizin baştan savma yapılacağını gösterir. Taşıma esnasında karşılaşacağınız hasarlardan dolayı hak iddia edebileceğiniz bir yetkili bulamazsınız. Evden Eve Nakliyat işinde şehiriçi yaptıracağınız taşımalarda sigorta firmanın kendisidir. Sigorta firmaları sadece şehirlerarası taşımalarda sigorta yapmaktadır.

Eskişehir Evden Eve Nakliyat firması taşınmanızdan önce gelerek eşyalarınızı ve evinizin durumunu ücretsiz olarak ekspertizler ile kontrol eder. Dolayısı ile taşınma günü bir süpriz yaşamazsınız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti; eşyalarınızın nasıl bir ambalajlama gerektireceğini, evinizin eşya asansörü kurmaya müsait olup olmadığını ve eşyalarınız için hangi büyüklükte araç gerektiğini Nakliyat firmasının önceden tespit etmesi içindir. Eskişehir Evden Eve Nakliyat size en kaliteli hizmeti sunmak için çaba göstermektedir. Sonradan pişman olmamak için önceden bizi arayınız.

İyi taşınmalar…

One Response to “Eskişehir Nakliyat Firmaları”

Leave a Reply

Mayıs 2015
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031